Заходи, організовані з нами

Комплексні рішення для проведення конференцій: від підбору локації до найдрібніших деталей.

Другий Щорічний Український Автомобільний Форум

Листопад 15, 2018

Львів, Україна, Готель «Банк»

Другий Щорічний Український Автомобільний Форум заснований компанією Strategy Council. Цікаві теми від спікерів, жваві дискусії, досвід компаній, можливість зустрітися з представниками влади. Це видатна подія для українського автомобільного ринку та розвитку позитивних тенденцій для його інвестиційного клімату.

Дізнатись більше

Український Форум Центрів Спільного Обслуговування

Квітень 26, 2018

Львів, Україна, «Soft Serve HQ»

Цей Форум був заснований компанією Strategy Council. Метою Форуму було створення незалежної платформи для всіх зацікавлених сторін для об’єднання, обміну кращими практиками та обговорення можливостей. Форум був неймовірно успішним і підтвердив, що Україна має великий потенціал для розвитку в цьому напрямку.

Дізнатись більше

Український Автомобільний Форум

Жовтень 31, 2017

Львів, Україна, готель «Леополіс»

Strategy Council створив унікальну платформу, де зустрілися керівництво національного та місцевого рівнів, керівники регіональних та національних департаментів найбільших світових виробників автокомпонентів, а також представники провідних українських автомобільних заводів, які говорили про стратегії розвитку своїх компаній та плани на майбутнє.

Дізнатись більше

Презентація нових напрямків від Аеропорту Люблін (Польща)

Серпень 22, 2017

Київ, Україна, Готель «Воздвиженський»

Команда аеропорту Люблін разом з SIA Baltic Aviation Support провела презентацію відкриття нового авіасполучення для агентів у м.Київ. Під час презентації учасники мали можливість ознайомитися з пропозицією аеропорту Люблін. Ця подія була присвячена відкриттю нового рейсу компанією Wizzair з Любліна до Києва. Величезне спасибі аеропорту Любін, Baltic Aviation Support SIA! Гостинним партнером був готель Воздвиженський, […]

Дізнатись більше

Презентація нових напрямків від Аеропорту Люблін (Польща)

Травень 18, 2017

Луцьк, Україна, Готель «Патіо ді Фіорі»

Учасники мали можливість ознайомитися з напрямками польотів від летовища Аеропорту Люблін. Томаш Майка, радник голови Правління з питань євроінтеграції  ПАТ «Укрзалізниця», оголосив про відкриття нового залізничного сполучення Ковель-Хелм, що значно покращило комунікаційні можливості. Пан Роберт Мазур (GD) від Watra Travel запросив представників Луцька активно співпрацювати в чартерних напрямках, зокрема в Болгарію та Іспанію. Дякуємо за […]

Дізнатись більше