Послуги для вас

Наш досвід допоможе Вам знайти індивідуальне рішення

Конференція

Конгрес

Форум

Конференція

Презентація

Прес-конференція

Бізнес-зустріч

Ми пишаємось тим, що ми надаємо однаково якісну персоналізовану та орієнтовану на результат послугу, якої б величини подія не була - від невеликого формату бізнес зустрічі до масштабного конгресу. Ми виконуємо широкий і дуже деталізований спектр дій, що вимагають чіткого розуміння галузі, в якій ви працюєте, відмінних організаційних навичок та уваги до деталей. Значною нашою перевагою є відмінне знання локального ринку, місць проведення, їх технічних особливостей та форматів, налагоджені договірні відносини. Це усе дозволяє нам надати Вам не просто звичайну стандартну пропозицію, а саме - цікаву пропозицію, яка найбільше пасуватиме відповідно до вимог та формату Вашої події.

Кейтеринг

Банкет

Фуршет

Круглий стіл

Бізнес-ланч

Бізнес-сніданок

Дегустація

Кейтеринг зазвичай є частиною будь-якої ділової події, яка вимагає особливої уваги та зусиль. Ми піклуємось про:

  • підбір меню, яке ідеально пасує типу заходу, враховуючи побажання кожного з учасників;
  • якість продуктів харчування та про обслуговування;
  • розробляємо графік подач їжі та слідкуємо за його чітким дотриманням.

Проживання

Підбір готелю

Спеціальна вартість

Інформаційна підтримка протягом проживання

Бізнес захід, що триває два або більше днів, зазвичай потребує послуг з проживання для учасників, спікерів, тощо. Завжди не є легко підібрати готель, у якому варто розмістити учасників. Готель, який знаходився б неподалік місця проведення бізнес-заходу, а також якнайкраще пасував би по вартості та за рівнем обслуговування. Тип номерів, наявність ресторану, місце розташування, рівень обслуговування та ціна - це питання, які є найбільш важливими для гостя. А також важливим є метод бронювання. Вестмайс бере на себе централізовані функції бронювання готелю(ів) для учасників, Вам не потрібно буде турбуватись та відволікатись на це.

WESTMICE надасть вам один або декілька варіантів готелів, які найкращим чином будуть пасувати під ваш захід.

Транспорт

Трансфер

Оренда авто

Планування/таймінг

Контроль виконання

Якісно спланована транспортна логістика є надзвичайно важливою деталлю для бізнес заходу. Вона допомагає заощадити час, тим самим дає можливість забезпечити програму заходу більш повноцінною та продуктивною.

WESTMICE розробить чіткий графік всього заходу, забезпечить найкращі автомобілі, автобуси і т.д., і слідкуватиме за усім процесом.