Львів - як напрямок для бізнесу

Львів гостинно запрошує до співпраці!

Декілька слів про Львів

Львів відомий як культурна столиця України. Центр міста включений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він містить деякі з найкращих у світі прикладів історичної архітектури. Щорічно в місті спостерігається збільшення туристичних потоків. Понад 1,7 мільйона туристів відвідали Львів у 2014 році. Це число перевищує населення Львова більш ніж в 2,5 рази, і з кожним роком це число помітно зростає.

“It is a beginning of good collaboration, that will be long-term as I hope, since our strategy is to be reliable and long-term partners for a client, for Lviv in this case. As an Austrian I see Lviv as a peculiar gate to Ukraine, to the Ukrainian market."

Aleksandr Swarovski,
"SWARCO" company

Завдяки своїй стратегії сприяння технологічному розвитку, Львів зараз є бурхливим міжнародним центром для ІТ-індустрії. В даний час у Львові діє близько 140 ІТ-компаній, і 18 000 спеціалістів з IT галузі, які щорічно закінчують Львівські університети. Загалом Львів є великим освітнім центром, в якому навчається близько 170 000 студентів у 38 вищих навчальних закладах. Економіка Львова базується на динамічному розвитку великої кількості малого та середнього бізнесу. У будь-якому секторі існують конкурентоспроможні можливості, включаючи логістику, харчову промисловість, обладнання та машинобудування, фінансовий сектор, текстильну, фармацевтичну, деревообробну та паперову промисловість, виробництво металу та пластмаси, туризм та гостинність. Малий та середній бізнес, пропонують конкурентоспроможні та якісні товари та послуги, а також високий рівень підприємницького духу, творчості та нових ідей сприяють швидкому розвитку міста.

Львів запрошує тебе

Найбільше місто Західної України

750 000 мешканців (2,5 млн. проживають у Львівській області)

Основні галузі для бізнесу

ІТ-аутсорсинг, BPO, R&D, туризм, MICE, виробництво, харчова промисловість, логістика. FDI Intelligence (структурний підрозділ Financial Times Ltd) 2012/2013 рр вніс Львів у десятку кращих Європейських міст та регіонів майбутнього.

Розумне місто

Потужна ініціатива підвищення якості та виконання послуг для міста. Наявність інноваційних центрів.

Таланти міста

Високий рівень освідченості населення, креативність та цілеспрямованість дозволяють втілювати ідеї в життя

Конференції

У місті функціонує понад 70 готелів, 39 з яких 3- , 4- та 5-зіркові. Понад 80 конференц-залів різних типів дозволяють проводити зустрічі від 20 до 1 500 осіб. Львів пишається своїми унікальними історичними будівлями, які часто є місцем для проведення ділових подій.

Легкий доступ до ринків

Львів знаходиться у східній Європі за 70 км від кордону з Польщею. Маршрутна мережа Львівського аеропорту складається з 28 напрямків, 26 з яких міжнародні та 2 внутрішні. Львів має зручне залізничне та автобусне сполучення.

Готелі

Для учасників та доповідачів ділового заходу, бізнес туристи чи просто гості міста, які приїжджають у Львів на добу чи більше, можуть скористатись послугами готелів, кількість яких налічується більш, ніж 70. Львів гостинне місто і радо вітає усіх своїх гостей!

ІТ-спільнота

Більш, ніж 100 ІТ-компаній, 15 000 інженерів, 3 000 ІТ-випускників щорічно

Львів запрошує Вас до співпраці.

Компанія Westmice запропонує найкращі конференц-рішення для Вас.

Джерела: lviv.travel, investinlviv.com